VSzC

Vaci SZC logo terv-183x300Kedves Látogató, Érdeklődő!

2015.  július 1-én létrejött a Váci Szakképzési Centrum, amely 7 oktatási intézményt és egy kollégiumot foglal magában. A Centrum létrehozásának kiemelt célja, hogy az iskolák működését megkönnyítse, és segítse a térségben élők vagy a térségben tanulni vágyók biztos, piacképes szakmához való jutását. A Váci Szakképzési Centrum képzési kínálata egyedülálló, a tagintézmények több évtizedes, sikeres szakképzési múlttal rendelkeznek.

A Nemzetgazdasági Minisztériumhoz való csatlakozás után kiszámítható és tervezhető költségvetés biztosítja, hogy a jövő szakemberi a lehető legkönnyebben vegyék fel a folyamatos fejlődés során fellépő kihívásokat.

Miért is válasszon Bennünket?

• mert több évtizedes képzésszervezési gyakorlattal rendelkezünk,
  • mert tagintézményeink képzési kínálata egyedülálló a régióban,
  • mert tagintézményeink felszereltsége biztosítja a megfelelő szakmai képzést,
  • mert nálunk ingyenesen lehet 2. szakképzést szerezni,
  • mert a nálunk szerzett szakmával könnyen álláshoz juthat,
  • mert szakmailag elkötelezett tanáraink vannak,
  • mert magas szintű nyelvi és informatikai képzést biztosítunk,
  • mert középpontba helyezzük a gyakorlatot,
  • mert nemzetközi programok segítségével biztosítani tudjuk diákjaink külföldi nyelvi tanulásának lehetőségét,
  • mert nálunk megismeri a munka világát – céglátogatások, gyakorló szakemberek előadásai az iskolában, gyakorlatok,
  • mert olyan közösséget teremtünk,amelyhez tartozni érték.

Bízunk benne, hogy képzési kínálatunkban Ön is megtalálja a számára megfelelő lehetőséget és hamarosan tanulóink között köszönthetjük!

Programok:

"Európai szakképzési hét"   :     http://szakkepzesihet.hu/index.php