Váci SzC Madách Imre Technikum és Szakképző Iskola

2100 Gödöllő, Ganz Ábrahám utca 1-3 OM: 203065

   Üdvözöljük iskolánk weboldalán!

Szakképző iskola

szakma
A 9. évfolyamon  kezdődő 3 éves szakképzés, azaz az általános iskola 8. évfolyamának elvégzése után kezdhető.

Technikum

A kötelező érettségi tantárgyak mellett szakmai alapismeretekből tesznek érettségi vizsgát a negyedik év végén. 

Tovább

Felnőttképzés

tandíj4Az érettségivel rendelkezők 1 vagy 2 év alatt szerezhetnek szakmai képesítést. A képzés idejét...

Tovább

Esti gimnázium

Iskolánkban esti gimnázium működik. Oktatási intézményünk a Budakalász Gimnázium kihelyezett tagiskolája. 

Tovább

 

Február 26-án a mülheim-i Siemens partneriskolánkból fogadtunk vendégeket, ez alkalommal Jörg Brodka iskolaigazgató vezetésével .Kocsi Tamás igazgató először a Parlamentben kísérte a delegációt, majd   a  küldöttség tanárkonferencián vett részt Gödöllőn. A magyar és a német  szakképző intézmény és a Siemens

SPE Magyarország szakoktatói által szervezett rendezvényen az ipari gépész vizsga szervezési és didaktikai kérdései álltak a fókuszpontban. A Siemens ZRt és a Madách iskola közös duális szakképzésében a magyar szakmai vizsga mellett a német vizsgát is leteszik a tanulók, így német bizonyítványt is kapnak , ami előnyhöz juttatja őket a munkaerőpiacon. A képzés minősége érdekében folyamatos a konzultáció a magyar és német partnerek között.  

Diákcsere program - Giesseni testvériskolánk

1476130 442405912526025 1355264216 n 1
 
A Gödöllő és Gießen közti 25 éves testvérvárosi kapcsolat apropóján Astrid Eibelshäuseral polgármester asszony Magyarországon,Giessen testvérvárosában járt a napokban.
 

Nemzetközi pályázatok

Statistical Overview

 

Aktuális pályázatok

 

 

 

 

 

Tovább...