Váci SzC Madách Imre Technikum és Szakképző Iskola

2100 Gödöllő, Ganz Ábrahám utca 1-3 OM: 203065

   Üdvözöljük iskolánk weboldalán!

Szakképző iskola

szakma
A 9. évfolyamon  kezdődő 3 éves szakképzés, azaz az általános iskola 8. évfolyamának elvégzése után kezdhető.

Technikum

A kötelező érettségi tantárgyak mellett szakmai alapismeretekből tesznek érettségi vizsgát a negyedik év végén. 

Tovább

Felnőttképzés

tandíj4Az érettségivel rendelkezők 1 vagy 2 év alatt szerezhetnek szakmai képesítést. A képzés idejét...

Tovább

Esti gimnázium

Iskolánkban esti gimnázium működik. Oktatási intézményünk a Budakalász Gimnázium kihelyezett tagiskolája. 

Tovább

Sikeres pályázatot követően Kocsi Tamás igazgató és Szécsényi Krisztián tanműhelyvezető 1 hetes tanulmányúton vett részt Stuttgartban. A Goethe Intézet jóvoltából 10 magyar szakképző intézmény képviselői ismerkedhettek meg Baden Württemberg képzési kínálatával, a tartományi Akadémia szervezésében.

A résztvevők betekintést nyertek a Gottlieb Daimler Schule, Böblingensaját tanműhelyeiben, illetve az RWS partnercégen keresztül a külső gyakorlóhelyeken zajló gyakorlati foglalkozásokba. A kurzust modern pedagógiaelméleti képzés egészítette ki.

A Kézműipari Kamarában a duális alapképzést az egész szakmai életúton keresztül segítő továbbképzések rendszerét tanulmányozhattuk, rengeteg ötletet meríthettünk, melyek egy része idehaza is remekül hasznosítható – mondta az igazgató.

Diákcsere program - Giesseni testvériskolánk

1476130 442405912526025 1355264216 n 1
 
A Gödöllő és Gießen közti 25 éves testvérvárosi kapcsolat apropóján Astrid Eibelshäuseral polgármester asszony Magyarországon,Giessen testvérvárosában járt a napokban.
 

Nemzetközi pályázatok

Statistical Overview

 

Aktuális pályázatok

 

 

 

 

 

Tovább...